Çiklisti goditet nga vetura, filmon momentin e aksidentit (Video)

Çiklisti 29 vjeçar Myles Gatherer ka filmuar momentin kur ai goditet nga një veturë e cila ishte në një shpejtësi shumë të madhe.

Fun

27/10/2015 18:53

Kamera të cilën e kishte të vendosur mbi kokën e tij, ka kapur momentin kur ai goditet nga vetura në një trafik të dendur në Londër, shkruan Dailymail, transmeton lajmi.net.

Ai nga ky aksident pësoi një frakturë dore dhe dhimbje akute  në shpinë./lajmi.net

YouTube player