Çifti “ngjiten” duke bërë seks, largohen me batanije nga banesa për në spital

Lifestyle

23/01/2022 13:24

Kjo ngjarje e rrallë ka ndodhur në një fshat të Afrikës.

Siç shkruanin mediat lokale atje, ky nuk është fenomen edhe shumë i rrallë në Afrikë.

Sipas mediave në Afrikë, raste të tilla ndodhin shpesh dhe ky ‘komplikim’ ka arsye të ndryshme.

Por, rastin në fjalë edhe më të rëndë e bën fakti që burri ishte në shtrat jo me gruan e tij, por me motrën e gruas së tij.

Shikoni pamjet më poshtë: 

YouTube player