Të Infektuar: 8799

Të Shëruar: 4027

Të Vdekur: 249

Ciara pritet të bëhet nënë për herë të dytë

10:51 | 26 Tetor 2016

Këngëtarja e njohu, Ciara është shtatzënë.

Ciara ka konfirmuar se është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të dytë nga martesa me Russell Wilson.

Fëmija i parë i këngëtares është djalë dhe quhet Future Zahir, nga lidhja që kishe më herët me reperin e njohur Future.

Kujtojmë se kënga e fundit nga Ciara është “Dance Like We’re Making Love’ e publikuar një vit më parë./21Media