Chris Brown: Ma vodhën identitetit (FOTO)

Rep artist i njohur Chris Brown është në qendër të një hetimi të ri penal, por kësaj rradhe Chris Brown është viktimë…

ShowBiz

25/01/2015 14:56

Reperit Chris Brownin i është keqpërdorur identiteti, ku ID kartela e tij është vjedhur dhe është shitur për 10,000 dollarë e më pas ajo është përdorur për të kryer vepra penale.

Mediat e huaja raportojnë që policia ka kapur personat që kanë kryer këtë akt ndërsa këngëtarit i është kthyer identiteti i tij.