Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Chelsea pas John Stones

10:15 | 9 Gusht 2020

John Stones është në radarin e Chelsea.

Chelsea ka bërë disa lëvizje të mëdha në merkato, duke siguruar shërbimet e emrave si Timo Werner e Hakim Ziyech.

‘Blutë’ po përgatiten për së paku edhe një lëvizje të madhe, me Kai Havertz që prinë në listën e dëshirave.

Megjithatë, edhe me këto transferime, telashet nuk do të mbyllen për londinezët, pasi problemet e vërteta të skuadrës qëndrojnë në mbrojtje.

Kështu, sipas raportimeve të ‘Mirror’, John Stones është lojtari në radarin e Chelsea, transmeton lajmi.net.

Chelsea ka përgatitur 20 milionë funte për mbrojtësin anglez dhe është gati të hap negociatat me City.

Transferimi i Nathan Ake te City ngushton hapësirat për Stones dhe rrit gjasat e Chelsea për transferimin. /Lajmi.net/