Të Infektuar: 9869

Të Shëruar: 5480

Të Vdekur: 303

Chelsea – Lille, formacionet zyrtare

19:43 | 10 Dhjetor 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Chelsea – Lille.

‘Blutë’ kanë nevojë për fitore në mënyrë që të sigurojnë kualifikimin, pavarësisht rezultatit në ndeshjen tjetër mes Valencias dhe Ajaxit.

Kurse ekipi francez është eliminuar nga gara.

Ndeshja fillon në orën 21:00, teksa formacionet zyrtare mund t’i shihni më poshtë. /Lajmi.net/ 

Chelsea

Lille