Chelsea kryeson garën për portierin Slonina

Chelsea janë duke kryesuar garën për portierin që luan në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Gabriel Slonina.

Sport

13/06/2022 12:29

Slonina luan në Chicago Fire, por do të largohet këtë verë.

Real Madridi dhe Chelsea kanë shfaqur interesim serioz për portierin.

Por, sipas ‘90min’ ekipi londinez është duke udhëhequr garën për portierin premtues Gabriel Slonina, përcjell lajmi.net.

Ai fillimisht ishte afër të transferohet te ‘Mbretërit’, por mesa duket ka ndërruar mendje./Lajmi.net/