Të Infektuar: 224

Të Shëruar: 37

Të Vdekur: 6

Charlie Hebdo: Unë jam Panama (Foto)

10:44 | 5 Prill 2016

Charlie Hebdo

Revista satirike franceze Charlie Hebdo, ka shkruar për zbulimin gazetaresk që po konsiderohet si i shekullit, në Panama.

Gazetarë nga e gjithë bota kanë punuar për të zbuluar skandalin më të madh financiar, ku përfshihen lider botëror dhe biznesmen të ndryshëm, të cilën janë zënë duke shpërlarë para në Panama, transmeton lajmi.net

Charlie Hebdo ka paraqitur disa njerëz të pasur duke mbajtur pankarta në duar me mbishkrimin “Je suis Panama” (Unë jam Panama). /lajmi.net

Charlie Hebdo