Çdo kush do të donte një partner romantik si Romeo, ja si e zgjon nga gjumi Heidin

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj janë një nga çiftet me komentuara të shtypit rozë. Ka pak ditë që kur ka mbaruar edicioni i tretë i Big Brother dhe dyshja po shijojnë dashurinë larg kamerave, shkruan lajmi.net. Megjithatë, Heidi sot ka zbuluar diçka shumë interesante. Ajo ka postuar një video ku shihet Romeo duke luajtur me…

ShowBiz

29/05/2024 15:26

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj janë një nga çiftet me komentuara të shtypit rozë.

Ka pak ditë që kur ka mbaruar edicioni i tretë i Big Brother dhe dyshja po shijojnë dashurinë larg kamerave, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, Heidi sot ka zbuluar diçka shumë interesante.

Ajo ka postuar një video ku shihet Romeo duke luajtur me piano.

Finalistja dëgjohet duke i thënë “Mirëmëngjesi” dhe duket që Romeo është shumë romantik nga mënyra si ka vendosur ta zgjoj nga gjumi të dashurën e tij.

Ndërkaq, Big Brother VIP Albania ka mbaruar të shtunën që lamë pas, ku fituese është shpallur Egla Ceno./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ZoneVip.al (@zonevip.al)