Të Infektuar: 1110

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

Cavani insiston për kalimin tek Atletico Madrid

14:48 | 5 Prill 2020

Edinson Cavani është i vendosur të largohet nga PSG.

Ylli uruguaian i futbollit, Edinson Cavani, do të kërkojë për një aventurë të re gjatë merkatos së verës.

‘UOL Esporte’ shkruan se sulmuesi i PSG po shtynë me të gjitha forcat për një transferim tek Atletico Madrid, transmeton lajmi.net.

Kontrata e lojtarit skadon gjatë kësaj vere, dhe nuk dëshiron të humb kohë aspak.

Një tjetër skuadër që lidhet me emrin e Cavani është ajo e Manchester United, por duket se Spanja është destinacion më i preferuar për yllin e PSG. /Lajmi.net/