Capital T publikoi video duke gatuar me nënën, Bes Kallaku i bën ‘diss’

Capital T ditë më parë publikoi një video, në të cilën shfaqet duke gatuar ushqim.

ShowBiz

07/01/2019 08:48

Reperi Capital T po përgatiste ushqim bashkë me nënën, ku në prapavijë po e shoqëronin tingujt e muzikës, shkruan lajmi.net.

Këtë video e ka shfrytëzuar aktori Bes Kallaku për të realizuar një të ngjashme, përmes së cilës ka ‘ironizuar’ me reperin.

Besi shfaqet po ashtu në një kënd të kuzhinës duke përgatitur, ndërsa i bën ‘diss’ Capital T-së, duke e shoqëruar në prapaskenë kënga e tij.

Shikojeni videon e mëposhtme dhe do shkriheni së qeshuri me këtë veprim të Bes Kallakut. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsTyfAih4vM/

https://www.instagram.com/p/BsLs6b3jrIT/