Capital T po ‘gatuan’ diçka të re në studio

Capital T ka publikuar një imazh në llogarinë e Instagramit.

ShowBiz

26/10/2020 15:56

Capital T është një ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar i cili është mjaft aktiv në skenën muzikore, shkruan lajmi.net.

Ndërsa sot ka bërë të ditur se ai ka vendosur të kthehet në studio dhe po paralajmëron fansat se po ‘gatuan’ diçka të re për ta.

“U ktheva te veni, Cka po gatujm !? reference stilin si cila kang e jemja ?”, ishte mbishkrimi i imazhit të fundit të publikuar nga vet ai.

Pas këtij imazhi fansat menjëherë vërshuan sektorin e komenteve, duke treguar se sa të lumtur janë me këtë lajm dhe mezi po presin se çka do të sjellë ai.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor i Capital T titullohet “Braziliane” të cilit i ka bashkëngjitur klipin muzikor./Lajmi.net/

YouTube player