Candice rrëzohet në sfilatën e Givenchy (Foto)

Një engjëll i rënë!

ShowBiz

12/09/2015 13:20

Engjëlli i Victoria’s Secret, bukuroshja Candice Swanepoel ka pasur një sfilatë të vështirë në javën e modës në New York.

Ajo derisa po sfilonte për firmën e rrobave Givenchy, ka rënë në pistë para gjithë të pranishmëve, transmeton lajmi.net.

Candice është mbajtur në duar dhe e ka trajtuar rastin me shumë profesionalizëm, por më vonë ka postuar fotografi të gjyjve të saj, të cilët ishin gërvishtur mjaft shumë./Lajmi.netcc

Watch out: The fringing of her shoe seemed to be caughtFalling Angel: The blonde stuck out her arms to help herselfBruised ego: Speaking after the show, the blonde said that she was suffering from a bruised egoUnlucky: She looked pained as she felt the ground swallow her up with embarrassmentNo help needed: The blonde was helped up by an audience member but seemed to brush off the offerI'm fine: As she was guided back up to her feet, she tried to convince the crowd that she was fineIn shock: Some of the audience members turned their faces away in embarrassmentMoment of shock: She even seemed to take stock for a moment in shockLaughing it off: Candice fiddled with her hair and tried to shake off the embarrassmentI'm ok: The VS model seemed to give the fans a wave before smiling off the blunder