Cana thumbon serbët

Lorik Cana i ka thumbuar serbët duke thënë se su ka mbetur gjë tjetër veçse t'a shikojnë Europianin nga televizori dhe të pijnë birra.

Sport

11/10/2015 20:47

Cana ka thënë se i kanë harruar humbjet nga Serbia dhe Portugalia, ndërsa për serbët theksoi se do të mund t’i shikojnë vetëm nga televizioni.

“Serbia dhe Portugalia” I kemi harruar krejtësisht. Serbia do të pij birra dhe do të na shohin nga televizioni”, deklaroi Cana.

Kujtojmë se Portugalia e mposhti Serbinë me rezultat 2:1 në stadiumin e Partizanit duke u eliminuar të turpëruar