Britney Spears më seksi se asnjëherë (VIDEO)

Britney Spears ka prezantuar trupin e saj në bikini dhe në tatuazhe.

ShowBiz

26/01/2016 10:51

Këngëtarja Britney Spears vjen ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim kohët e fundit.

Ajo duket si një gangstere seksi në bikini dhe tatuazhe, në videot që ajo vetë ka prezantuar në Intagram, transmeton lajmi.net.

Spears shihet duke bërë lëvizje seksi  teksa shfaqet vetëm në ngjyrat bardhë e zi e megjithëse nuk dihet se nëse po bën paralajmërim për ndonjë projekt të ri apo ajo është pjesë e ndonjë reklame./lajmi.net