Brenda ditëlindjes së Eni Koçit, e pabesueshme sa pak vite ka mbushur – Lajmi.net
Brenda ditëlindjes së Eni Koçit, e pabesueshme sa pak vite ka mbushur
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:48, 5 July 2018
Këngëtarja Eni Koçi ka festuar ditëlindjen.

Bjondina seksi e cila në shikim të parë duket më në moshë dhe tejet e pjekur ka mbushur vetë 22 vite, shkruan lajmi.net

Brenda festës së ditës së saj më të rëndësishme ishte motra e saj Greta e cila ka publikuar foto në Instastory.

Në qirinjtë në tortën surprizë që ia ka bërë Greta janë zbuluar vitet e Enit dhe ky fakt i ka habitur të gjithë. I shumë komentuar ishte edhe raporti i afërt që ka me Genc Prelvukajn, i cili ka shumë më shumë vite.

Dyshja janë në lidhje mirëpo ende nuk kanë folur për mediat./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO