Bournemouth – Man City, gol dhe fitore në minutën e 97-të (VIDEO)

Raheem Sterling realizoi golin e fitores për Manchester Cityn ndaj Bournemouth në minutën e 97-të për triumfin e madh, 2:1.

Sport

26/08/2017 15:35

http://www.dailymotion.com/video/x5yao5r

http://www.dailymotion.com/video/x5yarzd
http://www.dailymotion.com/video/x5yayxt