Blero zëvendëson Unikattilin (Foto)

Këngëtari Blero ka kohë që ka paralajmëruar projektin e tij më të ri të titulluar “Jojo”.

ShowBiz

11/06/2015 18:04

Këtë këngë Blero do ta sjellë në bashkëpunim me anëtarin e grupit TDS,Onatin.

Blero para disa ditësh kishte publikuar një foto të reperit Unikattil me të njëjtin mbishkrim,duke paralajmëruar se kjo këngë do të vijë në bashkëpunim me reperin e njohur,transmeton lajmi.net

Ajo foto e cila është fshirë nga Blero vetëm pak minuta pasi u publikua,u zëvendësua me këtë tjetrën ku këngëtari shihet së bashku me Onatin duke paralajmëruar këngën.

Se çfarë ndodhi me Unikattilin dhe pse u prish marrëveshja ende nuk dihet por të shpresojmë se Blero më në fund gjeti reperin për të kënduar bashkë “Jojo”.(Lajmi.net)

11401441_774974689282970_3983288052447094642_n

239