Bim Bimma ka një këshillë për Capital T lidhur me këngën e re

Bim Bimma sugjeron Capitalin se si ta bëjë këngën e re.

ShowBiz

30/10/2020 23:20

Capital T është emër shumë i suksesshëm në industrinë e muzikës vendore, i cili aktualisht po e shijon suksesin e këngës “Skulpturë”, shkruan lajmi.net.

Por, artisti e ka vazhduar punën për këngët e reja, që pritet t’i dëgjojnë fansat shumë shpejt.

Ai ka publikuar një foto nga një studio muzikore, ku tregon që po punon për këngët e reja dhe pranoi shumë komente.

Në mesin e shumë komenteve të bie në sy ai i Bim Bimmës, i cili i shkruan “Si najnjo qe se ki bo dej qitash! Jepju stil të ri atyre”.

Kujtojmë se Capital T pritet që shumë shpejt ta publikojë bashkë me videoklip këngën dedikuar nënës. /Lajmi.net/