Big Mama publikon këngën e re, bashkëpunim me Bes Kallakun (VIDEO)

Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama ka publikuar këngën e saj më të re, kjo këngë është në bashkëpunim me aktorin e njohur Bes Kallakun

ShowBiz

09/05/2015 10:00

Është publikuar bashkëpunimi i ri i Big Mamës, pas atij me Gason.  Projekti i ri vjen me Bes Kallakun dhe Ratin dhe është titulluar “Me temina”.

Muzika e kësaj kënge është bërë nga Irkenc Hyka e teksti nga Vangjel Kozma dhe Jani Duri.

Ndërkaq, bëhet e ditur se për armët që ka përdorur gjatë xhirimeve Bigi është përfolur se është arrestuar. Lajmi.net

YouTube player