Beyonce tregon linjat e formësuara trupore ndërsa bën xhiro me jet-ski së bashku me Jay-Z

18:07 | 15 Shtator 2021

Foto: Popsugar UK

Beyoncé dhe Jay-Z të mërkurën vazhduan pushimet e tyre mesdhetare në jahtin prej 500 milionë funtash në pronësi të Jeff Bezos.

Çifti aktualisht po i shfrytëzojnë maksimalisht temperaturat e larta në Cote d’azur në Francën jugore, ku miliarderi i Amazon, Bezos po lundron me piston e tij me tre direkte, shkruan Daily Mail.

Por ata u shfaqën për të bërë një pushim të përkohshëm nga varka, e cila ka marrë rekordin si më e gjata e këtij lloji, duke dalë jashtë nëpër Medin e trazuar me një jet-ski, transmeton lajmi.net.

Living the life: The couple are currently making the most of soaring temperatures on the Cote d'azur, where Amazon billionaire Bezos is sailing his three-mast schooner
Dyshja u panë duke tërhequr xhaketat e shpëtimit paraprak para ekskursionit të tyre, me Beyoncé që sigurohej që ajo të qëndronte e ftohtë nën një kapelë bejsbolli ndërsa një asistente e siguronte atë në pjesën e sipërme të trupit.

Easy does it: The pair were seen pulling on precautionary life-jackets ahead of their excursion

Legjenda e R&B zbuloi kthesat e saj me bikini me ngjyrë të çelët, të veshur nën një mbështjellës delikat të tejdukshëm, ndërsa ajo ngjitej me butësi në bordin e jet-ski të pritjes.

Let's do this: Jay looked on as an assistant pulled the life-jacket across her upper-body

Ndërkohë Jay dukej i relaksuar me një bluzë dhe pantallona të shkurtra të rastësishme, sytë e tij të mbrojtur pas një palë syze dielli teksa niseshin përtej ujit./Lajmi.net/