Besa vjen me këngë të re dhe videoklip shumë artistik (VIDEO)

Besa në bashkëpunim me reperen e re Ansi, ka publikuar këngën e re me videoklip.

ShowBiz

29/01/2016 21:03

Në këngë me muzikë shpërthyese dhe shumë moderne, vjen nga Besa Kokëdhima.

Kënga më e re ‘Kameleon’ është bashkëpunim me Ansi, një repere e re, ndërsa muzika është nga Klajdi Bahiti dhe teksti nga Alex dhe Majk, transmeton lajmi.net.

Videoklipi është realizuar nga Pro..Video dhe është një sukses i radhës nga Besa, e cila gjithmonë përkujdeset shumë për videot e këngëve të saj./lajmi.net

YouTube player