Besa dhe Flori gati bashkëpunimin “All In” (Foto)

Pas shumë lajmërimeve dhe fotografive nga klipi, Besa sonte sjell bashkëpun imin me Florin dhe Dj Vicky.

ShowBiz

03/08/2015 17:36

Bashkëpunimi i rradhës në mes Besa Kokëdhima dhe Flori Mumajesi me titull “All In”, është gati për t’u lansuar sonte, pas pak orësh. Klipin e kësaj këngë e ka realizuar produksioni Entermedia

Besa ka qenë mjaft e angazhuar këtë verë me projekte të reja duke përfshirë edhe fotosesione të ndryshme, ndërsa Flori është duke e realizuar turin e tij veror që ka në Shqipëri, Kosovë e Mal të Zi./KlanKosova