Benitez ‘zënkë’me Perezin (Foto)

Vetëm disa ditë pasi u emërua si trajner i ri i Realit, Rafael Benitez menjëherë ka një keqkuptim me presidentin e skuadrës, Florentino Perez.

Sport

08/06/2015 15:38

Benitez është duke e pasur një zënkë të vogël me presidentin e skuadrës së Realit, Florentino Perezin.

Trajneri i Realit, Benitez dëshiron që në skuadër ta sjell sulmuesin e Juventusit, Alvaro Moratan.

Sidoqoftë, pengesë për këtë gjë duket të jetë presidenti i Realit, Florentino Perez i cili dëshiron ta sjell në Bernabeu sulmuesin e Manchester Cityt, Sergio Agueron.

Morata dhe Aguero