Belen Rodriguez ‘tërbuese’ (Foto)

Belen Rodriguez ka kaluar limitetet e provokimeve me fotot e saj joshëse.

ShowBiz

29/09/2015 23:24

Fotoja më e fundit e publikuar në Instagramin e modeles bukuroshe e tregon këtë të fundit të shtrirë në krevat tërësisht nudo, e mbështjellë vetëm me një çarçaf, që i mbulon vendet e duhura (apo të gabuara?!).

Rodriguez, nënë e një djali, i ka bashkangjitur fotos diçiturën: “Sot gjithçka në vendin e duhur djema!!!”.

E kotë të themi se pas këtij postimi, djemtë dhe vajzat janë ‘tërbuar’ në profilin e saj./mapo

https://instagram.com/p/8NiCocFsO_/?taken-by=belenrodriguezreal
https://instagram.com/p/8OSus2lsM4/?taken-by=belenrodriguezreal