Bebe Rexhës për pak i del gjoksi në ‘AMAs’ (Foto)

Këngëtarja Bebe Rexha ka mahnitur gjithë të pranishmit në gala mbrëmjen ‘American Music Aëards’.

ShowBiz

21/11/2016 08:27

Ajo kishte veshur një fustan që ngjante me lëkurën e tigrit e që ishte mjaft i hapur në pjesën e lartë, shkruan lajmi.net

Bebe kishte rrezikuar shumë pasi që ishte pa sytenja dhe për pak sa nuk i kishte dalur gjoksi bombastik.

Ajo në tepihun e kuq është paraqitur me reperin G Eazy./lajmi.net

dsasd

LOS ANGELES, CA - NOVEMBER 20: Singer Bebe Rexha attends the 2016 American Music Awards at Microsoft Theater on November 20, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by Frederick M. Brown/Getty Images)
LOS ANGELES, CA – NOVEMBER 20: Singer Bebe Rexha attends the 2016 American Music Awards at Microsoft Theater on November 20, 2016 in Los Angeles, California. (Photo by Frederick M. Brown/Getty Images)