Të Infektuar: 106.192

Të Shëruar: 97.057

Të Vdekur: 2.202

Bebe Rexha zbulon pak nga kënga e re

17:20 | 20 Tetor 2020

Foto: Instagram

Bebe Rexha zbuloi disa sekuenca të këngës së re.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka pak kohë që publikoi projektin “Baby I’m Jealous”, shkruan lajmi.net.

Për këtë këngë, ajo ka bashkëpunuar me Doja Cat, kurse projekti në fjalë rezultoi shumë i suksesshëm duke kryesuar tabelat muzikore.

Përmes postimit të fundit, Bebe sjell një pjesë të shkurtër të këngës së re, të cilën po mendon ta publikojë së shpejti.

“Duke menduar ta publikojë këtë këngë, çfarë mendoni? Dhe më ndiqni në TikTok ju lutem, faleminderit, mirëupafshim”, shkruan ajo. /Lajmi.net/