Bebe Rexha krenare që është shqiptare, ja çfarë ka bërë

Bebe Rexha është njëra ndër këngëtaret me prejardhje shqiptare që gëzon famë në gjithë botën.

ShowBiz

26/06/2018 08:31

Ajo është shumë aktive në industrinë e muzikës, duke publikuar disa projekte muzikore gjatë gjithë këtyre viteve, shkruan lajmi.net.

Bebe Rexha asnjëherë nuk ka ngurruar të tregojë haptas prejardhjen e saj, madje në shumë raste bart edhe simbole kombëtare.

Së fundi, jo ka postuar në rrjete sociale një foto, në të cilën një ka marrë një status që ka qarkulluar në rrjete sociale dhe që përmendet kombësia e saj.

“Kur udhëton për në San Francisko dhe sheh një billboard të një prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare”, ka qenë mbishkrimi i imazhit. /Lajmi.net/