Bebe Rexha ‘çmendi’ me paraqitjen e fundit: Jam veshur nga stilistja shqiptare

19:04 | 12 Tetor 2018

Bebe Rexha mbrëmë ka qenë e pranishme në një event në Los Angeles.

Ajo bashkë me yjet e njohura, bashkë me të edhe Rita Ora morën vëmendje në tapetin e kuq, shkruan lajmi.net.

Në këtë evnent, Bebe kishte zgjedhur të vishet me një fustan me ngjyrë të kuqe të mbyllur, i hapur tek gjoksi dhe këmbët.

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga ky event, e në një prej tyre ajo zbuloi se për veshjen e saj ishte kujdesur një dizajnere shqiptare.

“🍁 🍁 🍁 (meqë ra fjala, jam veshur nga një dizajnere Shqiptare @lena_berisha !!!)”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

🍁 🍁 🍁 (wearing an Albanian designer btw @lena_berisha !!!)

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on