Beatrix Ramosaj joshë me format trupore teksa pozon në bikini

Betarix Ramosaj duket atraktive në imazhin e ndarë me fansat.

ShowBiz

05/06/2020 11:20

Beatrix Ramosaj gjatë karantinimit kishte qëndruar në Shqipëri, dhe ishte një përdoruese e rregullt e Instagramit duke informuar ndjekësit për gjëra të shumta, shkruan lajmi.net.

Në postimet që bënte në baza ditore, nuk kanë munguar as ato provokueset, ajo së fundmi ka ndarë një imazh ku shfaqet në bikini dhe format trupore janë për tu admiruar.

Sa i përket muzikës, Beatrix ka bërë një kohë të gjatë që nuk është angazhuar me ndonjë projekt dhe nuk dihet se kur mund ta shohim atë me një këngë të re. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBBpb96JSeO/