Bayerni shkon në pushim me epërsi të dyfishtë ndaj Wolfsburgut

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Bayern Munihut dhe Wolfsburgut. 2:0 është rezultati në ‘Allianz Arena’ në favor të Bayernit. Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e dytë të edicionit të ri garues të Bundesligës gjermane, transmeton lajmi.net. Vendasit kanë realizuar dy gola. I pari erdhi në minutën e 33’ kur realizoi…

Sport

14/08/2022 18:25

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Bayern Munihut dhe Wolfsburgut.

2:0 është rezultati në ‘Allianz Arena’ në favor të Bayernit.

Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e dytë të edicionit të ri garues të Bundesligës gjermane, transmeton lajmi.net.

Vendasit kanë realizuar dy gola.

I pari erdhi në minutën e 33’ kur realizoi Musiala, kurse të dytin e shënoi Tomas Muller një minutë para përfundimit të pjesës së parë./Lajmi.net/