Bayerni bënë një gjest të madh për babë e bir nga Kosova (Foto)

Skuadra gjermane, Bayern Munich ka bërë një gjest me të vërtetë të madh për dy persona që janë nga Kosova.

Sport

28/06/2015 13:34

uadra gjermane, Bayern Munich, ka postuar në profilin zyrtar në Istagram, një foto ku shihen babë e djalë nga Kosova, duke shikuar televizorin, shkruan GazetaOlle.com.

Babai e kishte një fanellë të Bayernit, kurse djali atë të portierit, Manuel Neuer.

Janë këta dy, Petrit Sadriu dhe djali i tij, Dielli. Fotoja e tyre ka marrë shumë komente dhe pëlqime.

Babe e djale