Barcelona – Real, a ishte penallti kjo ndërhyrje? (VIDEO)

Me intensitet të lartë ka nisur ndeshja mes Barcelonës dhe Real Madridit. Këta të fundit kërkuan penallti në minutën e 3-të duke kërkuar penallti në një ndërhyrje të Mascheranos në Vasquez.

Sport

03/12/2016 16:22


penalty not given for Real (- Barcelona 0 – 0… by gooooooooooal

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.