Aurela Gaçe fjalë të mëdha për Danin (Foto)

Artistët tanë ngaangazhimet e shumta muzikore që kanë, rastistisin të takohen shpesh me njëri-tjetrin dhe të krijojnë lidhje të forta shoqërie.

ShowBiz

15/07/2017 00:00

E një e tillë duket se është krijuar ndër vite mes këngëtarëve, Aurela Gaçe dhe Ramadan Krasniqi-Dani, shkruan lajmi.net.

Ditë më parë, dyshja ishin të ftuar për të performuar në dasmën e djalit të Adem Grabovcit, e pas kësaj ndeje, Aurela shkruan disa fjalë dedikim për Danin.

“Ka qene viti 1991 kur per here te pare degjova nje kenge ku i kendohej Magdalenes me floket e verdha…zeri magjik nuk ka ndryshuar asnje grimë . Edhe sot qe ai numeron 40 e ca vjet ne skene, eshte po i njejti brilant. Rriten breza te tere me keto zera e ne jemi me fat qe akoma kemi mundesi ti shijojme nga afer.
RAMADAN KRASNIQI.” Shkruan ajo në Instagram. /Lajmi.net/