Arta falënderon fansat, i përshëndet me ‘Provo Bitch’ (VIDEO)

Këngëtarja Arta Bajrami ka festuar ditëlindjen e saj sot, e në mesin e urimeve të familjarëve, Arta ka marrë edhe shumë urime nga fansat e saj, të cilët këngëtarja i ka falënderuar shumë

ShowBiz

09/01/2015 21:57

Përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, Arta Bajrami ka falënderuar të gjithë fansat e saj që ndan kohë dhe uruan këngëtaren në ditën e ditëlindjes.

Këngëtarja i është falënderuar të gjithëve shumë, ndërsa i ka falënderuar edhe Zotin për shëndetin e mirë që ka. E fansat e saj ajo i përshëndet me ‘Provo Bitch’. Lajmi.net