Të Infektuar: 224

Të Shëruar: 37

Të Vdekur: 6

Art në letra, vështirë të besoni se janë bërë me dorë (Foto/Video)

9:47 | 5 Prill 2016

Seb Lester është një artistë nga Britania e Madhe, i njohur për kaligrafi.

Ai është i njohur për rekreacion me duart e tij, i cili ka tërhequr vëmendje edhe nga artistë të mëdhenj, transmeton lajmi.net.

Ai deri tani ka bërë logo edhe për kompanitë më të mëdha në botë, dhe ngjarje të rëndësishmë.

Së fundi e ka bërë logon e ‘The New York Times’, dhe llogon në Lojërat Olimpike Dimërore./lajmi.net

'Passion' - A new limited edition print