Arsenal-Vardy, vjen një lajm i papritur

Kur dukej i sigurt transferimi i Jamie Vardyt te Arsenali, vjen një lajm i befasishëm.

Sport

05/06/2016 23:23

Ylli i Leicester Cityt, nuk ka vendosur ende që t’i bashkohet skuadrës nga Londra.

Përkundër marrëveshjes paraprake mes dy klubeve, Vardy nuk është ende i bindur që transferimi në “Emirates” është i duhuri për të, transmeton “BBC”, përcjellë “Lajmi.net”.

Vardy duhet të vendos për të ardhmen para Kampionatit Evropian, pra gjatë ditëve në vijim.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.