Ardiani zbulon datën e lansimit të albumit të ri dhe ka një befasi për fansat

10:59 | 18 Gusht 2019

Ardian Bujupi ka konfirmuar datën e lansimit të albumit të ri.

Ardian Bujupi ka kohë që ka paralajmëruar një album të ri me titull “Rahat”, shkruan lajmi.net.

Por, përmes një videoje në Instagram, këngëtari bëri të ditur që 6 shtatori është data e lansimit të këtij albumi.

Po ashtu, ai bëri të ditur që për fansat do të japë autografe e po ashtu në kartat që do t’ua nënshkruajë atyre gjendet edhe numri i tij i telefonit.

Këtë gjë, këngëtari e bëri në mënyrë që të gjithë fansat e tij të bashkohen në një grup në Whatsapp për t’u njoftuar për më të rejat rreth tij.

Për ndryshe, “Meine Liebe” titullohet projekti i fundit muzikor nga Ardian Bujupi, në bashkëpunim me Elvana Gjatën. /Lajmi.net/