Angela Martini seksi në secilën dalje së fundmi (Foto/Video)

Angela Martini është me të vërtetë një femër me trup dhe dukje fantastike.

ShowBiz

26/10/2015 10:35

Kështu, modelja shqiptare nuk nguron fare të shfaqë trupin e saj në shumë pak rroba.

Angela, sidomos së fundmi, po qëndron në Los Angeles dhe po merr pjesë në shumë evente që po bëhen atje, e çdo herë shkëlqen, transmeton lajmi.net.

Energjike, seksi dhe e bukur, Angela po shkëlqen në Amerikë./Lajmi.net

https://instagram.com/p/8tmP_OAYS4/?taken-by=angela_martini

https://instagram.com/p/83bcXWgYfi/?taken-by=angela_martini

https://instagram.com/p/83dprdAYTX/?taken-by=angela_martini

https://instagram.com/p/9MHV10AYS_/?taken-by=angela_martini

https://instagram.com/p/9MIeCogYVM/?taken-by=angela_martini