Amini – Ronela Hajati – Teksti i këngës – Lajmi.net
Amini – Ronela Hajati – Teksti i këngës
Autori: Lajmi.net Entertainment 17:02, 18 April 2016
Muzika dhe aranzhmani: DeVox Melodia dhe teksti: Ronela Hajati Klipi: ProVideo

Atje ku je emrin tim mbaje
Fije-fije zonin tim mbaje
Vetem zemnen mu ma le se kam aty kujtime 2x

Ref:

Sa po m’duket sikur m’njohe dje
Fajet tua mua pse mi le
Aminin aminin tim ti ke
Amini im ti je

Ami se ke sa ma pak faje
Jo nuk i jep se ke shume faje
Vetem zemnen mu ma le se kam aty kujtime 2x

Duaj duaj si sot
Sa e du sa e du sa e du
S’ mundem unë po ka zot
Pa mu, pa mu, pa mu

Ref:

Sa po m’duket sikur m’njohe dje
Fajet tua mua pse mi le
Aminin aminin tim ti ke
Amini im ti je
/lajmi.net

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO