Almeda publikon foto me Tolgën nga pushimet në Miami, tre vite më parë

Almeda u bë nostalgjike për pushimet në Miami.

ShowBiz

28/10/2020 11:13

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë çift shumë i dashur për publikun, të cilët nuk njihen për ndonjë krizë në lidhje, shkruan lajmi.net.

Dyshja po jetojnë dhe veprojnë në Turqi, ndërsa kohë pas kohe udhëtojnë në vende të ndryshme, kur të dy janë të lirë nga obligimet që kanë.

Së fundi, Almeda është kthyer prapa në kohë, duke postuar një fotografi të shkrepur më 2017 gjatë pushimeve në Miami.

 

View this post on Instagram

 

#miami 2017 #tb ?

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92) on

Në atë foto, bukuroshja shqiptare shihet duke i dhuruar puthje Tolgës, teksa po shijonin detin në anije.

Kujtojmë se Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar Efehan. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92) on