Almeda fanse e këtij reperi kosovar (Foto)

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi ditë më parë publikoi video me të cilën promovonte këngën "Gabime" nga Nora dhe Gjiko, ndërsa kësaj radhe ajo dëgjon një tjetër reper.

ShowBiz

24/08/2017 19:00

Gjatë ditës së sotme, Almeda publikoi disa video në të cilat shfaqej e disponuar në veturë duke dëgjuar muzikë, shkruan lajmi.net.

Në një prej tyre, ajo dëgjonte këngën “Pse po ma lun lojën” të reperit Capital T, të cilën këngë e këndonte njëkohësisht me reperin.

Këto ditë, Almeda ka qëndruar për një vizitë në Tiranë, nga imazhet që solli në rrjete sociale, duket se atë e shoqëronte kunata e saj. /Lajmi.net/