Almeda dhe Tolga sjellin foton më të bukur për 2019

Almeda Abazi dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman kanë sjell foton më të bukur për këtë fillim viti.

ShowBiz

02/01/2019 19:16

Çifti i njohur kanë hedhur një imazh në llogarinë e tyre, Instagram teksa shfaqen tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Almeda dhe aktori turk i cili u bë i njohur për publikun shqiptar në rolin e ‘Çënar”, së shpejti pritet të bëhen prindër të një djali.

Duket se Almeda është duke e shijuar shtatzëninë pafund, e cila vjen në top-formë, e zbukuruar edhe më shumë.

Almesa së fundmi ka sprovuar veten edhe në këndim e që solli këngën e parë të quajtur “Alabam”. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsJADq8BCuB/