Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Alessandra Ambrosio shfaq trupin e supermodeles në plazh (Foto)

13:29 | 20 Gusht 2015

Supermodelja Alessandra Ambrosio po kalon kohë të këndshme me djalin e saj Noah në Mykonos.

Ambrosio është shfaqur perfekte në bikini derisa po freskohej në plazhin e Mykonos, ndërsa fëmijët nuk po ndahen nga ajo.

Supermodelja e Victoria’s Secret po pushon në ishullin grek me familjen dhe stili i mirë e sharmi nuk i ikën asnjëherë./Lajmi.net

al6 al5 al4 al3 al1 al