Alban Skënderaj kalon një pasdite të këndshme me familjen e tij

Alban Skënderaj pasditen sot e ka kaluar pranë personave më të dashur.

ShowBiz

17/10/2019 15:56

Këngëtari shqiptar, Alban Skënderaj njihet si një person shumë familjar, shkruan lajmi.net.

Kohën e lirë ai ka thënë se mundohet gjithmonë t’ua kushtoj atyre dhe kështu ka vepruar edhe së fundmi ku ka dalur për të shëtitur me bashkëshorten Miriamin dhe vajzën e tyre.

Çifti e kanë dërguar vajzën në një kopsht zologjik dhe vogëlushja shihet se po kalon mjaft mirë.

“Si e ke nisur do ia kalosh dhe gjirafes nje dite ??”, ka shkruar Albani pranë postimit./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/B3uFsawglwr/