Alban Ramosaj tregon pse nuk jep intervista

Artisti Alban Ramosaj ishte pjesë e festivalit “Netët e klipit shqiptar”

ShowBiz

04/06/2022 21:20

Nga këtu Albani e fitoi çmimin e mediave, shkruan lajmi.net

Në një intervistë ekskluzive për “Mirage” Albani foli rreth këtij festivali dhe për çmimin.

Ndër tjera ai tregoi edhe arsyen pse nuk shkon në intervista. /Lajmi.net/ 

YouTube player