Aktori Çun Lajçi bëhet pjesë e serialit të njohur zviceran – Lajmi.net
Aktori Çun Lajçi bëhet pjesë e serialit të njohur zviceran
Autori: Lajmi.net EntertainmentKulturë/ArteShowBiz 16:40, 29 June 2018
Për vite me radhë i ka qëndruar besnik aktrimit dhe vazhdon ende të jetë shumë aktiv në këtë drejtim.

Aktori Çun Lajçi përmes rrjeteve sociale ka ndarë një lajm të gëzueshëm me ndjekësit, shkruan lajmi.net.

Ai ka konfirmuar se shumë shpejt do të jetë pjesë e serialit zviceran “Helvetica” dhe njëherësh falënderoi produksionin për përzgjedhjen.

“Falenderoj
RT Switzerland, rregjizorin Romain Graf, producentin Claude Witz dhe RITA Produkcionin për përzgjedhjen time në serialin HELVETICA.
Tani jam në pritje të vizës D, (të punës!)”, ka shkruar aktori në njoftimin e tij. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO