Aksident me vdekje në aksin Qafë Mali-Fierzë (Emri)

Një aksident me vdekje ka ndodhur pasditen e sotme në Fushë-Arrëz.

Lajme

25/08/2017 21:36

Mësohet se makina me drejtues Eduart D. ka dalë nga rruga, ku si pasojë ka mbetur I vdekur personi në fjalë.

Ngjarja ka ndodhur në aksin Qafë Mali-Fierzë, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.