Afërdita Dreshaj blen shtëpi të re

Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj ka njoftuar fansat se ka blerë shtëpi të re.

ShowBiz

12/03/2019 21:18

Kjo u bë e ditur me anë të një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj personale, Instagram, shkruan lajmi.net.

“PO!!! Ne kemi shtëpi të re”, ka shkruar ajo sipër imazhit.

Afërdita dhe Jakup Kindl u martuan në qershor të vitit që lamë pas në Miami por nuk dihet akoma se ku e kanë blerë shtëpinë.

Dreshaj po ashtu që një kohë të gjatë ka paralajmëruar projektin e ri të cilin se ka lansuar ende. /Lajmi.net/