Adrola Dushi më seksi se kurrë në programin festiv të emisionit ‘Mirage’

Adrola Dushi është padyshim femra më e bukur shqiptare e cila do të ju shoqërojë më 1 Janar në programin festiv të 'Mirage'.

ShowBiz

30/12/2018 22:20

Bukuroshja shqiptare Adrola Dushi e ka dëshmuar shumë herë se është e bukur edhe pa pikë grimi, andaj epitetin si më e bukura nuk e ka marrë rastësisht, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram poston shpesh foto në të cilat duket tejet e ‘zjarrtë’ po aq sa edhe në emisionin festiv të ‘Mirage’ të cilin edhe do ta prezantojë.

Tayna, Xhensila, Fifi, Blero dhe Afrona, Tuna, flasin për momentet e ëmbla e të trishta nëpër të cilat kanë kaluar gjatë vitit që po lëm pas.

Në vazhdim ju sjellim promon, ndërsa emisionin e plotë do të keni mundësi ta ndiqni më 1 Janar 2019 në faqen zyrtare të portalit lajmi.net në ‘Facebook’ dhe më pas të gjitha materialet do t’i gjeni në Youtube./Lajmi.net/

YouTube player